Na úvod

23. května 2015 v 19:48 | Bichlička
Knihy a jejich kultura mě provázejí už pěknou řádku let a za tu dobu můžu směle prohlásit, že jsou mými přáteli, bez kterých už nedokážu být.
Ráda se ponořím do světa fantazie, který se skrývá mezi řádky a s každou přečtenou stránkou se dostanu do neznámých míst aniž bych opustila křeslo. A tak mě napadlo udělat si blog. Takových podobných jsem viděla spousty, tak proč si jeden taky nezřídit?
Asi se nedá čekat nic světobracejícího, ale mou dušičku pohlazující psaní o tom, co tak miluji.
Knihy a knižní kultura... možná i všeobecná kultura a možná i to, co časem přijde samo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 19:56 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 Tojaheva Tojaheva | 16. července 2015 v 9:21 | Reagovat

Vytvořila jste něco, o čem jsem já již nějakou dobu polemizovala. Sama si ale říkám, že na vedení blogu nemám tolik času, ale jak tak sleduji, budou to jen výmluvy. :) Přece jen ještě nemám děti a vy to koukám zvládáte bez obtíží. Třeba mě to jednou vyhecuje dostečně na to, že se k založení blogu o knihách také dostanu. Přeji krásný den

3 bichlicka bichlicka | Web | 17. července 2015 v 13:29 | Reagovat

[2]: Určitě se do toho pusťe - jen je tu jeden problém - je to návykové :D ale aspoň bych měla nějakého čbdb parťáka ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama