VYHLÁŠENÍ BLOGOVÉ SOUTĚŽE!!!!

23. května 2016 v 13:35
Huráááááá!!!!
Už je tomu rok, co jsem aktivní (skoro se mi chtělo napsat akční) na knižní blogové sféře a dneska jsem vám slíbila vyhlásit vítěze první výroční soutěže.

Tak tedy: dohromady se vás zúčastnilo nádherných 20 soutěžících - chci vám za to moc moc poděkovat, protože ani ve snu mě nenepadlo (no... možná ve snu to bylo mé toužebné přání), že bych mohla mít víc jak 10 účastníků.

Na otázky jste odpovídali všude možně - na facebooku, na instagramu, na youtubu ale hlavně tady na blogu.

Z došlých odpovědí jsem zjistila, že s dětskou knihou je spousta lidí zajedno - Astrid Lindgrenová je jednička, a tak nejčastější odpovědí byla knížka Děti z Bullerbynu.
U dospěláckých knih jste mi doporučovali spousty nádherných titulů a dali jste mi tak spousty tipů - moc vám za ně děkuji.

Ale k samotnému losování. Úkolu, vylosovat náhodné dva výherce, se ujala Johanka.


A kdo to nakonec je?
Chvíle napětí................. :D


A první cenu - knihu Poslední poutník + autorské překvapení - vyhrává - IWIK PÁSKOVÁ
Druhou vylosovanou - která dostane autorské překvapení - jeeeeee- ROZEŠÍVAČKA MONČAOběma děvčatům moc gratuluji a jsem z celého srdce ráda za účast :)

Na závěr bych ještě jednou chtěla poděkovat vám všem, kteří se aktivně zúčastnili - moc si toho vážím a omlouvám se, že nebylo v mých silách odpovědět všem jednotlivě.

Abych se ale i já doznala k otázkám, tak :
1. moje oblíbená dětská kniha a proč -
Děti z Bullerbynu (ano i já je miluji a nestydím se je číst i ve třiceti letech) - miluji jednoduchost a venkovský styl, ve kterém se celá kniha nese.
2. moje oblíbená dospělácká kniha a proč -
Kdo do háje položil tak hloupou otázku???? :D No dobrá....... je jich spousta, ale kdybych měla a musela jmenovat jen jednu, pak by to nejspíš byl F.L.Věk (alibistické, protože má pět dílů a je to tedy pět knih v jedné :D ) - české historie, národní obrození a prostředí plné knih a kultury - můžu si přát víc?

A co je vlastně to autorské překvapení?
Bez protahování - mám štěstí na skvělé lidi, a tak ve spolupráci s kamarádkou Míšou, jsme pro vás vymysleli a vytvořili placky :)
Snad se vám bude líbit tak jako mě (a pokud byste o ní měli zájem, mám jich tu ještě pár do zásoby, takže stačí napsat na mail ariko.madeincr@seznam.cz a domluvíme se :)

Tímto jsem už snad vyčerpala vše, co jsem vám chtěla napsat, a tak se skutečně loučím a ještě jednou - děkuji a gratuluji

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | E-mail | 23. května 2016 v 20:39 | Reagovat

Jste obě dvě naše šikulky

2 Tojaheva Tojaheva | 24. května 2016 v 11:35 | Reagovat

Gratuluju oběma výherkyním. Nějak jsem se nestihla zúčastnit, tak snad budu mít štěstí příště a taky si o něco zahraju :)
Placky jsou moc pěkné a musím říct, že se mi i velmi líbí nový vzhled blogu. Za to body nahoru :)

3 Bichlička Bichlička | Web | 24. května 2016 v 11:59 | Reagovat

[2]: moc dekujeme za pochvalu - povim ti, ze to ale byla fuska, vsechno dat dohromady a shodnout se :-) a pristi soutez ti urcite neutece a za chvili uz se budete moci ucastnit i o detske knizky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama